Pufa

Pufa do ogrodu z naszej kolekcji marki SACKit to kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest pufa pod nogi okrągła. Może być dodatkiem do fotela pod nogi. Wypełnienie kulki EPS 100% wolne od chemii. Może też być stolikiem, gdy dodasz drewnianą tackę SACKit.

Pufa na taras lub do ogrodu

Pufy z kolekcji duńskiej marki specjalizującej się w meblach ogrodowych. Mogą być również dodatkowymi siedziskami. To produkty wypełnione kulkami styropianowymi EPS w 100% wolnymi od chemii. Odporne na wodę, pleśń, czy promienie słoneczne UV. Przeznaczone są do wielokrotnego użytku.

Pufy worki do siedzenia

W naszej ofercie posiadamy duże rozmiary dla dorosłych a także worki siedziska dla dzieci junior. Pięknie wykończone charakterystycznym ręcznym haftem krzyżykowym z wytrzymałego lnu, co dodaje im niezwykłego wdzięku.

Wytrzymałe pufy na zewnętrz

Materiał jest niezwykle wytrzymały w bogatej kolorystyce. Kolory skandynawskie i te letnie. Jest w czym wybierać. Siedziska oznaczone w narożniku logotypem marki. Są bardzo dekoracyjne same w sobie i łączą dekor z funkcjonalnością. Możesz zostawić je na zewnątrz gdy pada deszcz są bowiem wodoodporne.

Duński design puf

Są one zaprojektowane i wykonane w skandynawskim i nowoczesnym stylu, dlatego też dopasujesz je do swojego wnętrza z łatwością. Prosta forma, doskonała jakość materiału i świetna wytrzymałość. To podstawowe cechy tych ogrodowych puf.

 

 

 

 

Wyświetlanie 1–18 z 64 wyników