skandynawska lampa

Skandynawska lampa do salonu, jadalni, nad wyspę kuchenną, czy do holu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie propozycje. Duńskie wzornictwo, proste, minimalistyczne, w pięknych formach. Celem skandynawskich lamp jest bowiem nie tylko dostarczanie światła ale również tworzenie designerskich lamp. Przy świetle których możemy stworzyć nastrojowy klimat, odpocząć, celebrując czas z najbliższymi.

Skandynawska lampa do salonu

Zdobi i zapewnia również przytulne światło. Nawet w projektach w których eksponowana jest sama żarówka. W duńskich projektach jest ona piękna i designerska, dająca kojące światło. W naszej ofercie można znaleźć klasyki designu oraz te zaprojektowane współcześnie przez młodych i niebywale zdolnych projektantów oświetlenia. Wszystkie zdobią wnętrza i ozdabiają także swym stylem oraz minimalistycznym dobrym wzornictwem.

Lampy skandynawskie do wnętrz

Wzbudzają zachwyt nasycone również duńskim odczuwaniem piękna. Każdy może się przy nich zatrzymać. Proste i niewymuszone linie, zwiastują klimat i odpoczynek. Dostępne w krótkich terminach dostaw. Wysokiej jakości o dobrych parametrach. Modele lamp skandynawskich są wyjątkowymi designerskimi przedmiotami do wnętrz.

Duńskie lampy nad wyspę kuchenną

Znajdziesz u nas duży wybór lamp do kuchni nad wyspę. Zobacz ofertę marki Frandsen z Danii i dopasuj model do swojego wnętrza. Wszystkie będą prezentowały się doskonale w każdej aranżacji wnętrza. To do ciebie należy wybór. Wystarczy przemyśleć na czym nam najbardziej zależy. Czy chcemy mieć oświetlenie metalowe, czy szklane i w jakiej kolorystyce aby dobrze pasowały do wnętrza.

Lampy ze Skandynawii stojące do pokoju dziennego

W ofercie mamy te wielkie o imponujących wymiarach do dwóch metrów wysokości oraz te średnie do mniejszych przestrzeni. Możesz wybrać lampę stojąca skandynawską bez problemu. Kolorystyka lamp jest stonowana w barwach. Znajdziesz u nas lampy stojące czarne, szare oraz w chromie lub innych modnych odcieniach. Wszystkie jednak z łatwością dopasujesz do drewnianych mebli i nowoczesnych wnętrz. Lampy skandynawskie w prosty sposób spajają projekty wnętrz ze sobą. Ponieważ wyjątkową cechą duńskiej kultury jest to, że światło i przytulność wnętrza są ze sobą ściśle powiązane.

 

 

 

Wyświetlanie 1–18 z 48 wyników