skandynawskie meble ogrodowe

Skandynawskie meble ogrodowe to minimalizm, funkcja i wygoda. Dodatkowo doskonały design i świetna jakość. Wszystkie te cechy zawierają meble ogrodowe z naszej oferty.

Skandynawskie meble ogrodowe

Piękne i wytrzymałe, na zmienne warunki atmosferyczne za oknem. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, odpornych na wodę, wilgoć, pleśń, promienie UV. Nie przemakają, są wygodne i nie blakną.

Stylowe fotele i pufy

W naszej ofercie znajdziesz kilka kolorów do wyboru z każdego mebla do ogrodu. Fotele wypełnione styropianowymi kulkami, koralikami wolnymi od chemii. Zamki stabilne i najwyższej jakości YKK. Pufy dobrane kolorystycznie do foteli. Logo marki SACKit umieszczone na każdym produkcie. Wykończone ręcznie wyhaftowanym haftem krzyżykowym z mocnego lnu, co daje również piękny element dekoracyjny.

Hamaki i worki do siedzenia

Skandynawskie meble oferowane przez naszą firmę, to również wysokiej klasy hamaki do ogrodu. Wytrzymałe i o takich samych parametrach jak pozostałe meble. Stabilne i mocne stelaże. Worki do siedzenia możesz także dobrać zarówno małe dla dzieci jak i duże dla dorosłych. Piękna skandynawska kolorystyka mebli.

Siedziska duńskie klasyki

Zaprojektowane przez duńskiego mistrza Vernera Pantona z Danii. Wykonane z plastiku odpornego na promieniowanie UV. Meble nie blakną na słońcu. Można je sztaplować jeden, na drugim w celu przechowania na okres zimy. mamy i tutaj także kilka pięknych topowych kolorów do wyboru.

Wyświetlanie 1–18 z 63 wyników