stolik

Stolik kawowy do salonu z naszej oferty Skydecor to kilka opcji do wyboru produktów z różnych marek. Możesz wybrać stolik z marki Mette Ditmer, tekstylny i w wyjątkowym kształcie oraz różnych opcjach kolorystycznych. Może on być dodatkowym siedziskiem w twoim salonie.

Stolik drewniany klasyk Vernera Pantona

Tutaj w ofercie mamy dla Państwa projekt duńskiego projektanta Vernera Pantona na kółkach. Mebel składający się z trzech różnej wielkości szuflad, które można całkowicie wysunąć. Szafka Barboy to wielofunkcyjny mebel do salonu w doskonałym designie.

Okrągłe stoliki z recyklingu

Ta propozycja jest produktem z marki Handed By. Okrągły beczułkowaty mebel z drewnianą pokrywą. W środku miejsce do zagospodarowania i przechowywania różnych przedmiotów. Wykonany z plastikowych pasków pozyskiwanych w procesie recyklingu.

Owalne stoliki kawowe

Marka Handed By w serii Halo wykonała kilka stolików kawowych mogących być dodatkowymi miejscami do siedzenia lub do przechowywania rzeczy jednocześnie z drewnianymi pokrywami.

W naszym sklepie oferujemy także pufy marki SACKit do których możesz dokupić tacę drewnianą pasującą do nich i stworzyć nie tylko siedzisko ale również stolik kawowy na tarasie lub w salonie. Wykonane z najwyższej klasy materiału wodoodpornego oraz odpornego na pleśń a także na promienie UV. Dzięki czemu stolik taki nie wyblaknie na słońcu. Z całą pewnością dobierzesz również pasujący do twojej aranżacji kolor mebla.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4