torebki

Torebki, torby, torebusie. Wszystkie faszonistki wiedzą o czym piszemy. To temat dla każdej kobiety niebywale bliski. Nosimy je zawsze przy każdej okazji, codziennie chowając do nich potrzebne przedmioty.

Torebki stylowe Handed By

Wyplatane ręcznie na dalekim Wschodzie, wspierając małe manufaktury by podwyższyć jakość życia potrzebującym. Tworząc w ten sposób lepszy świat. Torebki najwyższej jakości wyplatane ręcznie w pięknych kolorach. Paleta barw zawsze odpowiada modnym trendom modowym.

Torby duże i małe

Jedną z oferowanych przez nas toreb to model Soho z długimi i miękkimi uchwytami, by móc ją zarzucić na ramię podczas długiego spaceru w dużym mieście. I tutaj również kilka modnych kolorów do wyboru. Kolejną torebką jest Petite z małymi uchwytami wąska i mała, która chętnie zabierzesz na przykład o biura.

Torebki eleganckie damskie

Model Deluxe weźmiesz ze sobą na zakupy, ma tekstylne zamknięcie komory na zamek błyskawiczny. Color Match zabierzesz na targ, lub spotkanie z przyjaciółką a z torebką koszykiem Paris po prostu nie będziesz się rozstawać.

Torby duże i pojemne

W modelu torebki Motif znajdziesz wypleciony wzór kwiatowy a w modelu Summer Dots inspirację graficzną. To duże i pojemne torby z miękkimi uchwytami. Do tego grona dorzucamy również model Fifty-Fifty, kolorowy i graficzny. Z torbą Go Sport oraz również z modelem Go, wybierzesz się do fitness clubu lub na plażę. Torbę Saint- Tropez zabierzesz na wyjątkowo duże zakupy lub na plażę z rodziną. Jest w czym wybierać, sprawdź sam.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16