Tekstylia domowe Mette Ditmer 

Tekstylia domowe Mette Ditmer to temat bardzo wdzięczny. Zakładając z całą pewnością, że dom to nasze wspaniałe miejsce, królestwo naszych doznań w którym to spędzamy rodzinny czas. Powstają w nim, nasze wspomnienia, radości, doznania. Toteż, ważnym jest zmysł wzroku, zmysł dotyku podczas naszej aranżacji wnętrz. Tutaj, tekstylia są naszym łącznikiem pomiędzy meblami, mocnymi i drewnianymi a naturą, której cząstkę każdy z nas pielęgnuje w donicach. Tekstylia marki Mette Ditmer to nasz łącznik. Toteż, wysoka jakość tekstyliów tej marki, sprawia większe domowe poczucie przytulności i harmonii. Słowami projektantki można by rzec iż, „tylko najwyższa jakość począwszy od zamków a skończywszy na materiale, jest najważniejszą częścią wzorniczego DNA”.

Co wiemy o tekstyliach Mette Ditmer?

Otóż, tekstylia domowe tej duńskiej marki stworzone z bawełny, zostały zaprojektowane we wzorach zainspirowanych etnicznymi, graficznymi elementami , które pięknie współgrają ze sobą. Dzisiaj opiszemy dla Was grupy tych pięknych produktów.

Ręczniki

Wchłaniają od pierwszego użycia. Wystarczy zatem, zanurzyć je na noc do zimnej wody i wyprać przed pierwszym zastosowaniem. Ten bowiem, naturalny impregnat zdecydowanie wystarczy aby były gotowe do użytku. Grubość ręczników z kolekcji Mette Ditmer i ich gramatura bawełny wynosi od 500-540 gsm. To bardzo dobry rezultat. Przy okazji, kolekcja wszystkich ręczników do łazienki o której warto tutaj wspomnieć, że posiada oeko-tex certyfikat jakości.

Pościele

Pościele z serii Shades są zaledwie jednym produktem tej prostej, a zarazem pięknej kolekcji. Wykonane w stu procentach metodą splotu Percal, stosowaną na przykład w pościelach, w luksusowych hotelach, daje im niesamowtą jakość. Innymi słowy, technika takiego splotu pomaga „oddychać” tkaninie. Dzięki temu, pomaga nam spać w chłodnej pościeli, gdy są ciepłe noce, chłodząc nasze ciała a ogrzewa, gdy noce są chłodne. Zwróćmy zatem, uwagę na pozostałe modele pościeli tej marki, to bawełna w splocie satyny. Miękka, przyjemna w dotyku. Można swobodnie stwierdzić, że tekstylia tej marki wyznaczają  najbardziej szczególne momenty w naszym życiu w łazience, w sypialni a przecież przesypiamy połowę naszego życia. Komfort snu jest zatem bardzo ważny.

https://skydecor.pl/produkt/posciel-shades-mette-ditmer/

Ściereczki do mycia naczyń

Ściereczki do mycia naczyń wyróżniają się wspaniałym wchłanianiem, wchłaniają bowiem dziesięciokrotnie więcej niż one same ważą. Można je zatem, uznać za wysoko absorbujące dodatkowo można je prać w zmywarce jak i w pralce. Produkty te są biodegradowalne i wykonano je w siedemdziesięciu procentach z celulozy i w trzydziestu procentach z bawełny.

Poduszki, pledy

Te poduszki to kolekcje miękkie, przytulne, o graficznych wzorach z etnicznymi wzorami, oraz w minimalistycznym i skandynawskim iście stylu. Zapinane na zamek z naturalnymi wypełnieniami. Pojawiają się co pół roku w nowych kolekcjach marki. Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Zasłony prysznicowe

Dodają niezwykłego uroku każdej łazience, ich wysoka jakość wytrzymała poli-bawełna, znakomicie zatrzymuje wodę. Można na przykład prać je w pralce. Zestaw bowiem, zawiera 10 uchwytów nierdzewnych.

Kosmetyczki bawełniane

Kosmetyczki bawełniane do łazienki marki Mette Ditmer wykonane są  z bawełny w splocie canvas a wykończenia wykonano ze skóry. Wszystkie mają zameczki. Weekendowe chwile spędzone z najbliższymi, czy na wycieczki, warto zabrać je ze sobą. Ta kolekcja to gratka dla wszystkich kochających modę. Jak ci się podoba poniższy wzór w paski łączony z brązem? Naszym zdaniem jest wspaniały!

https://skydecor.pl/produkt/kosmetyczka-na-zamek-mette-ditmer/

 

Kimona

Warto tu powiedzieć, klasyczne i minimalistyczne, we splocie waflowym.  Dostępne w trzech rozmiarach. Zobacz w tym linku:

https://www.metteditmer.dk/collections/kimonoer

Otóż, duńska projektantka Mette Ditmer  przez ponad 20 lat projektuje ikony akcesoriów domowych. Stają się one ponadczasowe dzięki charakterystycznym liniom wzorniczym. Dlatego też, z niebywałą uwagą skupioną na szczegółach, produkty tej projektantki, wypełniają nasze aranżacje w sposób wręcz doskonały.

Toteż, zatrzymajmy się przez chwilę nie śpieszmy się, zadbajmy o siebie i rzeczy wokół nas.

Pled Cubic Mette Ditmer