Poduszka Etiko Mette Ditmer

Jakie są tekstylia domowe Mette Ditmer?

Tekstylia domowe i dodatki marki Mette Ditmer do aranżacji wnętrz.

Tekstylia domowe Mette Ditmer to temat bardzo wdzięczny. Zakładając z całą pewnością, że dom to nasze wspaniałe miejsce, królestwo naszych doznań w którym to spędzamy rodzinny czas. Powstają w nim, nasze wspomnienia, radości, doznania. Toteż, ważnym jest zmysł wzroku, zmysł dotyku podczas naszej aranżacji wnętrz. Tutaj, tekstylia są naszym łącznikiem pomiędzy meblami, mocnymi i drewnianymi a naturą, której cząstkę każdy z nas pielęgnuje w donicach. Tekstylia marki Mette Ditmer to nasz łącznik. Toteż, wysoka jakość tekstyliów tej marki, sprawia większe domowe poczucie przytulności i harmonii. Słowami projektantki można by rzec iż, „tylko najwyższa jakość począwszy od zamków a skończywszy na materiale, jest najważniejszą częścią wzorniczego DNA”.

Co wiemy o tekstyliach Mette Ditmer?

Otóż, tekstylia domowe tej duńskiej marki stworzone z bawełny, zostały zaprojektowane we wzorach zainspirowanych etnicznymi, graficznymi elementami , które pięknie współgrają ze sobą. Dzisiaj opiszemy dla Was grupy tych pięknych produktów.

Ręczniki

Wchłaniają od pierwszego użycia. Wystarczy zatem, zanurzyć je na noc do zimnej wody i wyprać przed pierwszym zastosowaniem. Ten bowiem, naturalny impregnat zdecydowanie wystarczy aby były gotowe do użytku. Grubość ręczników z kolekcji Mette Ditmer i ich gramatura bawełny wynosi od 500-540 gsm. To bardzo dobry rezultat. Przy okazji, kolekcja wszystkich ręczników do łazienki o której warto tutaj wspomnieć, że posiada oeko-tex certyfikat jakości.

Pościele

Dlatego, przykład w serii Shades tej prostej a zarazem pięknej kolekcji, przyciąga uwagę. Wykonane w stu procentach metodą splotu Percal, stosowaną na przykład w pościelach, w luksusowych hotelach, daje im niesamowtą jakość. Innymi słowy, technika takiego splotu pomaga „oddychać” tkaninie. Dzięki temu, pomaga nam spać w chłodnej pościeli, gdy są ciepłe noce, chłodząc nasze ciała a ogrzewa, gdy noce są chłodne. Zwróćmy zatem, uwagę na pozostałe modele pościeli tej marki, to bawełna w splocie satyny. Miękka, przyjemna w dotyku. Można swobodnie stwierdzić, że tekstylia tej marki wyznaczają  najbardziej szczególne momenty w naszym życiu w łazience, w sypialni a przecież przesypiamy połowę naszego życia. Komfort snu jest zatem bardzo ważny.

https://skydecor.pl/produkt/posciel-shades-mette-ditmer/

Ściereczki do mycia naczyń

Wyróżniają się wspaniałym wchłanianiem, wchłaniają bowiem dziesięciokrotnie więcej niż one same ważą. Można je zatem, uznać za wysoko absorbujące dodatkowo można je prać w zmywarce jak i w pralce. Produkty te są biodegradowalne i wykonano je w siedemdziesięciu procentach z celulozy i w trzydziestu procentach z bawełny.

Poduszki, pledy

To kolekcje miękkie, przytulne, o graficznych wzorach z etnicznymi wzorami, oraz w minimalistycznym i skandynawskim iście stylu. Zapinane na zamek z naturalnymi wypełnieniami. Pojawiają się co pół roku w nowych kolekcjach marki. Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Zasłony prysznicowe

Dodają niezwykłego uroku każdej łazience, ich wysoka jakość wytrzymała poli-bawełna, znakomicie zatrzymuje wodę. Można na przykład prać je w pralce. Zestaw bowiem, zawiera 10 uchwytów nierdzewnych.

Kosmetyczki bawełniane

Kosmetyczki bawełniane do łazienki marki Mette Ditmer wykonane są  z bawełny w splocie canvas a wykończenia wykonano ze skóry. Wszystkie mają zameczki. Weekendowe chwile spędzone z najbliższymi, czy na wycieczki, warto zabrać je ze sobą. Ta kolekcja to gratka dla wszystkich kochających modę. Jak ci się podoba poniższy wzór w paski łączony z brązem? Naszym zdaniem jest wspaniały!

https://skydecor.pl/produkt/kosmetyczka-na-zamek-mette-ditmer/

Kimona

Warto tu powiedzieć, klasyczne i minimalistyczne, we splocie waflowym.  Dostępne w trzech rozmiarach. Zobacz w tym linku:

https://www.metteditmer.dk/collections/kimonoer

Otóż, duńska projektantka Mette Ditmer  przez ponad 20 lat projektuje ikony akcesoriów domowych. Stają się one ponadczasowe dzięki charakterystycznym liniom wzorniczym. Dlatego też, z niebywałą uwagą skupioną na szczegółach, produkty tej projektantki, wypełniają nasze aranżacje w sposób wręcz doskonały.

Toteż, zatrzymajmy się przez chwilę nie śpieszmy się, zadbajmy o siebie i rzeczy wokół nas.

Pled Cubic Mette Ditmer

Leave a comment