akcesoria

Akcesoria w naszym sklepie to małe i duże przedmioty pomagające urządzić dom. Piękne wnętrze w stylu skandynawskim musi takie posiadać.

Akcesoria pomocne w organizacji

Dzięki nim możesz uporządkować na przykład swoją garderobę. Świetne pudełka, koszyki ręcznie wyplatane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Choć, nie każdy o tym myśli, każde wyposażenie wnętrz składa się z wielu akcesoriów pomagających nam w codziennym życiu. Dzięki pięknym wzorom, modnej kolorystyce powstały piękne plecione pudełka. Możemy je wykorzystać jako dodatek do szafy, na posegregowane skarpety, krawaty, bieliznę czy też zabawki w pokoju naszej pociechy.

Pomysły na prezent

Niewątpliwie duża różnorodność oferty sprawi, że każda osoba znajdzie tutaj coś dla siebie. Przeglądając ofertę znajdziecie Państwo wiele pomysłów na prezent dla ukochanych rodziców mamy, taty czy babci lub dziadka.

Wyeksponuj swoje piękne kwiaty

Akcesoria takie jak na przykład doniczki na drewnianych nóżkach, bez wątpienia pomogą nam pięknie wyeksponować kwiaty. Bezsprzecznie, one również potrzebują oprawy. Stojąc bowiem trochę wyżej niż nasza podłoga sprawiają wrażenie większych i piękniejszych.

Postaw na wielofunkcyjność i dodatki do wnętrz

Na uwagę Państwa zasługują kosze-stoliki z drewnianą pokrywą. Choć tak proste w zamyśle to wyjątkowo wielofunkcyjne dodatki do naszych wnętrz. Można w nich schować gazetę, magazyny, małe zabawki dziecka pod koniec dnia, kocyk czy w końcu podręczne książki. Jednocześnie jako stolik na kawę nie zapomnij postawić na nim wazonu z kwiatami, które umilą ci przerwę w ciągu dnia.

Koszyczki z pokrywkami z bambusa

Znajdziesz u nas pudełka, koszyczki z bambusową pokrywką. Idealne na schowanie prywatnych akcesoriów w łazience czy w twojej garderobie lub przy łóżku na biżuterię. W rezultacie pomysłów może pojawić się wiele na wykorzystanie takich dodatków.

Wyświetlanie 1–18 z 88 wyników

Translate »