designerskie lampy

Designerskie lampy znajdziesz w naszym sklepie Skydecor. Zaprojektowane przez duńskich projektantów. Piękne i wyjątkowe lampy do wnętrz. Doskonale dobrane lampy w dobrej formie to nie tylko uzupełnienie oświetlenia. To coś więcej. Powiększają wnętrza o piękną formę.

Projektanci skandynawscy

W głównej mierze Benny Frandsen stworzył kolekcję bazową do marki o którą sygnował własnym nazwiskiem Frandsen. Obecnie, marka zatrudnia dużo młodych i utalentowanych projektantów, których projekty lamp zachwycają.

Dobry projekt dobry efekt

Ważnym aspektem jest design. Stworzony dobry wzór, zostaje z nami na lata. W rezultacie mamy w pomieszczeniu lampy wzorniczo świetne i jeszcze bardziej podkreślające nasz styl. Istotnie cenimy przecież wygląd nie tylko samo światło.

Lampa wisząca Ball

To model od którego wszystko powstało, kolejno lampa kinkiet o tej samej nazwie, designerskie lampy podobnie jak meble w idealny sposób łączą zadania w naszych pomieszczeniach. Bez wątpienia, korzyści z posiadania lamp stworzonych przez projektantów są duże. Salon w stylu skandynawskim, nowoczesne wnętrze, powinny posiadać lampy na których warto „zawiesić oko”.

Wyświetlanie 1–18 z 137 wyników