donica do pokoju

Donica do pokoju dodaje roślinom i kwiatom wdzięku i uroku. Donica może być w kolorystyce dopasowanej do mebli lub kontrastowej. Donice w ofercie naszego sklepu są produktem z recyklingu.

Donica do pokoju eko design

Marka produkująca donice do pokoju i nie tylko, wyplata je ręcznie z pasków pozyskiwanych wtórnie. Metodą wyplatania morskich traw. Dołączone do koszy drewniane nogi, unoszą roślinę w górę. Dzięki temu, roślina czy kwiat zyskuje na wysokości i ekspozycji.

Donica do salonu i sypialni

Doniczki z naszej oferty posiadają trzy rozmiary, niski, średni i wysoki. Stąd, łatwo dopasujesz wielkość roślin do donic i swojego pomieszczenia. Pokój zyska na zielonych roślinach i kolorowych akcentach.

Kolorowa donica do pokoju

Nasz producent z Holandii produkuje donice do wnętrz w szerokiej gamie kolorystycznej, od ciepłych beży, cielistych i miedzianych po szarości, zielenie do czerni. W takiej gamie znajdziesz taką donicę jakiej szukasz.

Donice do wnętrz ręcznie wyplatane

Marka Handed By w swoim logo umieściła okrągły znaczek logo z ręką człowieka, ponieważ wspiera ręczną manufakturę produktów do wnętrz.

Donica dekoracja w salonie

Doniczka stanowi dekorację roślin i wnętrze pokoju wygląda atrakcyjnie. Stwórz dodatkowy dekor stosując piękne donice z recyklingu, przy okazji pomagając naszej Ziemi pozbyć się plastikowych odpadów.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Translate »