lampa stołowa

Lampa stołowa odgrywa ważne boczne oświetlenie w salonie. Najczęściej umieszczana przy odbiorniku telewizyjnym, dla zminimalizowania kontrastu światła pochodzącego z ekranu. Oczywiście to nie jest jedyna jej funkcja. Doskonale sprawdza się, jako uzupełniające oświetlenie korytarza na bocznie ustawionej komodzie, bądź szafce. Będą znakomicie podkreślały również wszystkie punkty w salonie, na których nam szczególnie zależy.

Lampa stołowa przydatne oświetlenie

Jest doskonałym rozwiązaniem przy oświetleniu biura. wtedy ważne jest ramię lampy by móc dobrze dopasować źródło światła do naszej pracy. Dodatkowo lampa stołowa doskonale sprawdza się w pokoju dziecięcym a także jako boczne oświetlenie łóżka w naszej sypialni. Dodaje nastroju i wymaganej atmosfery do relaksu. Nastrojowe światło z lamp stołowych, często posiadających tekstylne klosze, daje miękkie i dobrze rozproszone światło.

Lampy stołowe w skandynawskim stylu

Spełniają doskonale swoją rolę jako oświetlenie uzupełniające i powiększające przestrzeń. Dodatkowo w pięknej duńskiej stylistyce. Każda nowoczesna aranżacja wnętrza nie powstydzi się uroku od lampy z tego typu oświetlenia. Proste formy, doskonale dobrane kolory to gwarancja dobrego wystroju pomieszczenia, zarówno w strefie dziennej jak i w strefie odpoczynku, w sypialni.

Stołowe oświetlenie na komodę

Takie oświetlenie możesz ustawić na komodzie a wraz z nim zdjęcia rodzinne by dobrze oświetlić pamiątki rodzinne i wyeksponowane wspomnienia. Lampy stołowe mają duże znaczenie w przestrzeni domowej. Od nich zależy nasz dobre samopoczucie i wygoda. Dużo lamp z naszej skandynawskiej dobrej oferty pochodzi z marki Verpan, duńskiego projektanta oraz marki Frandsen. Z całą pewnością dobierzesz odpowiednią do własnego wnętrza. Sprawdź naszą wyselekcjonowaną ofertę lamp typu stołowego. Odmień swoje wnętrza również z naszymi lampami.

Wyświetlanie 1–18 z 23 wyników