nowoczesne lampy

Nowoczesne lampy do naszych salonów a także na tarasy, patio i do oświetlenia ogrodów znajdziesz w naszej ofercie skandynawskiego oświetlenia. Wyszukasz lampy w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim. Wzornictwo lamp jest proste a zarazem niebywale eleganckie.

Nowoczesne oświetlenie do wnętrz

Stylowe lampy o skromnych i pięknych liniach. Doskonale pasujące do nowoczesnych wnętrz. Nowoczesne technologie wykonania modeli sprawią, że będziesz cieszył się nimi niebywale długo. Każdy detal jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

Lampy nowoczesne z certyfikatem jakości

Duża część naszych lamp zwłaszcza od producenta Verpan z Danii to ręczna produkcja modeli stworzonych przez duńskiego mistrza wzornictwa przemysłowego Vernera Pantona. Klasyki designu wykonane z nowoczesnych materiałów i komponentów. Duński niepowtarzalny styl, wzornictwo ponadczasowe a także nieprzemijające. Lampy są certyfikowane z numerami produkcyjnymi.

Designerskie lampy wiszące w nowoczesnym stylu

Znajdziesz u nas wyselekcjonowaną ofertę oświetlenia zaprojektowaną przez wielu duńskich projektantów. Proste niebanalne linie modeli lamp. W naturalnych lub klasycznych barwach, w dużej mierze także wykonane z metalu lub szkła.

Nowoczesne lampy do salonu

Pięknie wykonane będą zdobić niejedno pomieszczenie. Zawieszone w centralnym punkcie salonu czy nad wyspą bądź w jadalni. Będą kreować atmosferę po zapadnięciu zmroku. Każda aranżacja wnętrza zyska również dzięki nim doskonały modny akcent.

Oświetlenie sypialni w nowoczesnym stylu

Chcąc oświetlić dobrze sypialnię zastosuj także oświetlenie wiszące , kinkiety lub lampy stołowe przy łóżku oraz również lampę stojącą przy fotelu. Wielkość lamp dostosuj także do wielkości pomieszczenia jakim dysponujesz by nie kolidowały z harmonią pokoju.

Nowoczesne lampy stojące do salonu

Każda propozycja z naszej oferty zachwyca swym urokiem. Zaprojektowane przez profesjonalistów, w wielu rozmiarach. Znajdziesz w naszej ofercie małe lampy stojące oraz i te o niezwykle pokaźnych wymiarach, różnych kolorach i innych formach.

Wyświetlanie 1–18 z 67 wyników