tacka do jedzenia i podawania

Tacka do jedzenia i podawania przekąsek z oferty naszego sklepu Skydecor to oferta marki duńskiej SACKit. Wykonana z wysokiej jakości solidnego drewna. Doskonały design produktu sprawia, że możesz połączyć go z pufą tej samej marki. Pasuje do niej idealnie, pięknie eksponując dzięki swym wycięciom, ręcznie haftowane szycie jako wykończenie pufy. Tworzy wtedy stolik. Na takim stoliku możesz serwować przekąski bezpośrednio na tacy, jest bowiem przystosowana do tego.

Tacka do jedzenia i podawania

Tackę możesz stosować jako stolik kawowy kładąc ją na pufie. Taca pomocna jest gdy serwujemy napoje podczas przyjęć. Możesz na niej stawiać zimne drinki ponieważ jest pokryta matową powłoką zabezpieczającą. Dzięki czemu jest wodoodporna. Możesz zatem postawić na takiej tacy na przykład lodowate napoje i nie martwić się o ślady kondensacji.

Tacka drewniana na tarasy i do wnętrz

Bardzo funkcjonalna i niezwykle piękna taca do serwowania przekąsek czy śniadania do łóżka. Scala się swym designem z pufą duńskiej marki SACKit. Oferta przygotowana w różnych rodzajach drewna: jesionu, akacji, dębu i drewna tekowego. Ponieważ jest to naturalne drewno, każda taca jest niepowtarzalna i mogą występować w niej sęki co oddaje jej naturalny charakter.

Na taras czy patio oraz do salonu

Niezwykle praktyczna gdy chcesz jednocześnie przenieść, czy zaserwować kilka rzeczy w tym samym czasie. Oszczędzając tym samym cenny czas, który możesz poświęcić rodzinie czy przyjaciołom. Jej doskonały kształt stanowi o elegancji przedmiotu i jest niezwykle dekoracyjny. Stosując ją na pufie w salonie czy na tarasie kompletujemy stylistycznie skandynawski wystrój. Wybierz odpowiednią kolorystykę drewna do twoich mebli w salonie lub na tarasie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Translate »